trečiadienis, rugpjūčio 20

vienas dalykas

Vieną aš tau dalyką pasakysiu. Kai vyras myli moterį, jis ateina pas tą moterį ir pasako: aš tave myliu. Kai vyrui reikia moters, jis ateina pas tą moterį ir pasako: man tavęs reikia. Kai vyras kažko nori, jis ateina ir pasiima. Arba bent jau pabando. Nuo jo charakterio, zodiako ženklo ar mėnulio padėties tą dieną priklauso kiek kartų jis pabandys, bet bent vieną tai tikrai.

Todėl per visus tuos pasišnekėjimus draugių rate, su geriausia drauge, su bet kuo, kas pasitaiko šalia ir nespėja pabėgti, skambančios frazės, tokios kaip…

Jis mane myli, bet pats to nesupranta.  (jau kai myli, tai supranta)
Jis nori su manim bendrauti, bet labai daug dirba. (labai norėtų, atvažiuotų po darbo, per pietus, prieš darbą. Bent jau miegoti šalia tavęs atvažiuotų).
Taaaaip, mes kažkaip tik užsiimam seksu ir nieko daugiau neveikiam, bet pas jį pilna visokių veiklų. O jei jau mylimės, tai tikrai kažkas rimto, ne? (Ne.)
Neatrašė jis man visą dieną, tai negirdėjo per darbus… (girdėjo, neįdomu jam tiesiog ką tu veiki)
Mes būtume kartu, bet… jei ne…  (jei jūs būtumėt kartu, tai būtumėt. Jei jis norėtų, jam netrukdytų nei tai, kad tu jo geriausio draugo buvusi žmona, nei tai, kad tavo kitas tikėjimas, nei tai, kad jo tėvai tavęs nemėgsta. Niekas netrukdytų).

…visos tos frazės yra toks savęs mulkinimas. Toks juodas melas sau. Nes, kai vyras nori tavęs, jis ateina ir pasako. Prieš darbą prie laiptinės durų, po darbo prie išėjimo iš ofiso, naktį, dieną, ryte, bet kada, bet kur…

Atsimerk ir baik puoselėti įsivaizduojamus santykius.

Ir dar vieną dalyką tau pasakysiu, trumpai. Jau nebe vasara, baik nešioti vasarinius batus, kvaila moterie. Peršalsi.

p.s. tie demonai tavo galvoj visai ne demonai, o psichiniai sutrikimai, kuriuos reikia gydyti.


Bučkis.

3 komentarai:

  1. Radau šiame tekste tai, ko man reikėjo - pabaksnojimą, kad meluoju sau. Ačiū :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tikiuosi, tai nebuvo labai skaudus pabaksnojimas :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Tai buvo labiau panašu į adatos bakstelėjimą, kai daro paprastą skiepą ar ima kraują iš piršto - nemalonu, bet pažadina :)

    AtsakytiPanaikinti