trečiadienis, balandžio 16

pyst ir mažiau.

Kartais, kai dienos bėga šitaip viena po kitos, valandos lenkia mane ir visus greičiausius maratono bėgikus, o apie minutes aš net nešneku, pyst ir minutės nebėra, ir vis lieka viena minute mažiau man mano gražaus gyvenimo, pyst, mažiau, pyst, mažiau, pyst, mažiau.
Mano mieloji Ž man turbūt labai rinkdama žodžius patarė mažiau galvoti. Yra kaip yra. Mes pasirenkam kaip norim gyventi. Kaip norim- taip gyvenam. Pyst ir nuo šitos minutės aš laiminga. Ir būsiu laimingą kiekvieną ateinančią minutę, kiekvieną likusią minutę, nes taip noriu.
Pasirinkimai yra blogiausias dalykas mano gyvenime. Aš nenoriu rinktis. Nemėgstu, nemyliu, nekenčiu. Trypiu kaip nenoriu. Bet pasirinkti būti laiminga aš noriu. Noriu eiti ir šypsotis, nesvarbu ko.
Kiek daug visko galėtų vykti kitaip. Dabar kai aš gyvenu tiesiog skuodžiančiu  ritmu, aš pasidariau ta, kuri susitikimą paskiria galbūt kitą savaitę tuo pačiu laiku, o gal atleisk, kito mėnesio tą pačią dieną. Ir aš nenoriu sustoti.  Nežinau kodėl. Nes reikėtų apsvarstyti pasirinkimus?
Aš nenoriu pasekmių. Dabar renkuosi kiekvieną dieną. Kiekvieną kiekvieną dieną aš turiu ką nors išsirinkti ir nuspręsti. Ir nemąstyti ar ryt dėl to gailėsiuosi.
Prabėgo labai nedaug minučių, o mano gyvenimas keitėsi kardinaliai. Sutikdama naujuosius metus aš nežinojau kas nutiks po kelių mėnesių, aš gėriau šampą ir bučiavau kažką iš didelės meilės. Dabar aš geriu šampą ir vėl bučiuoju kažką. Kiekvieną dieną, nesvarbu ar šiandien nauji metai, ar balandžio 1, ar antradienis. Vakar aš išgėriau butelį šampo bučiuodama kažką, nes buvo antradienis.
Čia irgi pasirinkimas.
Kodėl mano gyvenimas toks gražus? Net riedant mano mylimiausiam Fizze, ne naujoj volvo, kurią net regiu ir jau esu pasirinkusi turėti. Viskas gerai. Aš nubėgu daug kilometrų, mano demonus sutvarko stiprus vyras, aš sveriu mažiausiai gyvenime, aš turiu nuostabius ryžus plaukus, man siuva suknelę už daug tūkstančių pinigų, kas galėjo pagalvoti? Vienas iš mano mylimiausių vyrų gailisi, kad padarė ne tą pasirinkimą, tiksliau nepasirinko, kitas džiaugiasi, kad jam buvo leista pakeisti pasirinkimą, trečias vyras yra galbūt be proto laimingas, nes turi save, o aš visus juos taip myliu. Kodėl aš negaliu būti visų gerų vyrų žmona? Kodėl aš negaliu turėti visų suknelių? Kodėl aš negaliu vairuoti visų gražiausių automobilių?
Man mano gyvenimo per maža. Per daug grožio jame. Aš nespėju visko sugerti ir paglostyti. Turiu labai daug meilės ir švelnumo. Kas šiandien nori būti mylimas?

Aš renkuosi būti laiminga, graži, mylima, renkuosi naują volvo, namą užmiesty, renkuosi skaityti knygas ir mylėti gyvenimą. Nes pyst ir mažiau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą